Орден княгині Ольги III ступеня15 листопада 2018 року напередодні 100 річчя від дня заснування Національної академії наук України голова Харківської обласної державноїадміністрації Ю.О.Світлична  з робочим візитом відвідала Інститут радіофізики та електроніки ім. О.Я.Усикова НАН України. Вона ознайомилася з роботою інституту і його фундаментальними результатами і прикладними розробками, поспілкувалася з колективом і вручила вченим відзнаки облдержадміністрації.

«Інститут радіофізики та електроніки – це визнаний науковий центр. Він визначає рівень національних наукових досягнень. І мені дуже приємно, що один з 26 об’єктів Національного надбання знаходиться саме в цьому науковому закладі, – сказала Юлія Світлична. -А видатні вчені харківського інституту беруть активну участь в проектах та міжнародних програмах разом з НАТО, європейськими країнами і країнами Азії».

Ю.О.Світлична  з робочим візитомПід час спілкування з колективом Інституту керівник області відзначила наукові досягнення і важливі роботи вчених і запевнила співробітників установи в підтримці його подальшого розвитку з боку обласної влади. Відзначаючи досягнення вчених ІРЕ ім. О.Я.Усикова НАН України, Юлія Світлична передала державну нагороду – Орден княгині Ольги III ступеня – професору, завідуючої відділом біологічної фізики інституту Ганні Шестопалової і вручила нагороди обласної державної адміністрації науковцям інституту: провідному науковому співробітнику проф. Фісуну А.І., завідувачу відділу проф. Лукіну К.О., старшому науковому співробітнику Іванченку І В.,  старшому науковому співробітнику Сидоренку Ю.Б., науковому співробітнику Попову Д.О., науковому співробітнику Рохмановій Т.М.

Більше фото і інформації:

https://kharkivoda.gov.ua/news/95936

https://kharkivoda.gov.ua/galerei/95940

http://www.sq.com.ua/rus/news/novosti/15.11.2018/svetlichnaya_vstretilas_s_kollektivom_instituta_radiofiziki_i_elektroniki/

https://kh.depo.ua/rus/kh/svitlichna-peredala-orden-knyagini-olgi-spivrobitnici-institutu-radiofiziki-ta-elektroniki-20181115870281

https://vecherniy.kharkov.ua/news/151347/

https://vecherniy.kharkov.ua/news/151327/