ЦК Профспілки НАН України

ck_logo Cтруктура профспілки працівників НАН України
Склад Центрального комітету профспілки працівників НАН України 2017 – 2022 р.р.
Президія Центрального комітету прфспілки працівників НАН України 2017-2022 рр.
Апарат ЦК профспілки працівників НАН України
Контрольно-ревізійна комісія профспілки працівників НАН України (обрана VI з’їздом Профспілки) 2017 – 2022 р.р.

Харківський регіональний комітет пофспілки НАН України

ck_logo Селезньов Дмитро Георгійович – Голова комітету Харківської регіональної організації профспілки НАН України, Радіоастрономічний Інститут
Савіна Юлія Олександрівна – ФТІНТ ім Б.В.Веркіна НАН України, голова профспілки
Лавринович Олександр Антонович – ІРЕ ім.О.Я.Усикова НАНУ, голова профспілки
Грибовський Олександр Володимирович – РІ НАН України, голова профспілки
Щетинський Мирослав Ігорович – ІПКіК, голова профспілки
Орлова Наталя Олександрівна – ІПМаш, голова профспілки
Сльозова Жанна Віталівна – ІМК, голова профспілки
Волошина Людмила Ільїнічна – ІСМА, голова профспілки
Дуднік Людмила Віталівна – ЗХР, голова профспілки
Костенко Дмитро Миколайович – НДЦ ІПР, голова профспілки
Сокол Олександр Васильович – ДП ІТП МТО, голова профспілки
Силицька Ірина Викторівна – ПСНЦ, голова профспілки
Свинтицька Наталя Сергіївна – Молодіжна рада РКП

Профспілковий комітет ІРЕ ім.О.Я.Усикова НАН України

ck_logo Лавринович Олександр Антонович – голова ПК, 23 відділ
Члени профспілкового комітету:
Бровенко Андрій Викторович – 11 відділ
Кузьмичов Ігор Константинович – 11 відділ
Камишанова Тетяна Іванівна – 16 відділ
Нестеров Павел Кирилович – 13 відділ
Осипова Олена Викторівна – 26 відділ
Шигимага Ольга Яківна – 15 відділ
Ревізійна комісія:
Поєдинчук Анатолій Єфімович – голова комісії
Кузьміна Галина Дмитрівна – член комісії

Профспілкові організаційні підрозділи ІРЕ ім.О.Я.Усикова НАНУ

ck_logo I – відділення:
Бровенко Андрій Викторович – голова профбюро, 11 відділ
Профорги відділів:
11 – Вольф Ніна Михайлівна
13 – Старих Любов Дмитрівна
15 – Огурцова Тетяна Миколаївна
16 – Камишанова Тетяна Іванівна
17 – Земляний Олег Васильович
18 – Головащенко Роман Володимирович
II – відділення:

Губін Олексій Іванович – голова профбюро, 23 відділ
Профорги відділів:
21 – Натаров Михайло Петрович
22 – Кузнєцова Катерина Сергіївна
23 – Проценко Ірина Олександрівна
25 – Хорунжа Ольга Володимирівна
26 – Горбачова Ольга Вікторівна
ВНТІ – Верлока Олена Іванівна
III – відділення:
Лабазов Сергій Михайлович – голова профбюро, 35 відділ
Профорги відділів:
31 – Безгіна Ірина Петрівна
32 – Зотов Сергій Михайлович
33 – Бабичєв Анатолій Антонович
34 – Яцевич Сергій Євгенович
35 – Резніченко Микола Григорович
37 – Лукіна Тетяна Миколаївна
Адміністративно-господарські відділи:
Кузьміна Галина Дмитрівна – голова профбюро, бухгалтерія
Print Friendly