Abdurakhmanov
Завідуюча бібліотеки: Абдурахманова Світлана Іванівна (з 2011 р). (К.63)

e-mail: lib@ire.kharkov.ua

телефони: 7634-346 (директор),

7634-357 (абонемент і чит.зал).

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА

Бібліотека  Інституту радіофізики та електроніки імені О.Я. Усикова НАН України (ІРЕ НАНУ) є одним із важливих структурних підрозділів інституту. Історія бібліотеки тісно пов’язана з історією інституту. Свою діяльність бібліотека розпочала з моменту заснування інституту в 1955 році. Бібліотека заснована як бібліотека Інституту радіофізики та електроніки АН УРСР (нині Інститут радіофізики та електроніки ім. О. Я. Усикова НАН України). Вона має статус наукової бібліотеки. Протягом багатьох років у відповідності з профілем інституту бібліотека комплектувала свій фонд науковою і технічною літературою. Основу бібліотечного фонду склав фонд бібліотеки Харківського фізико-технічного інституту (ННЦ “ХФТІ”, колишня назва – УФТІ). Наш бібліотечний фонд галузевий, він налічує більше 137,5 тис. прим., більше 72 тис. прим. з яких складають іноземні видання, книги – 25 тис. прим., періодичні видання – 97 тис., дисертації, автореферати, препринти, звіти, праці інституту, конференцій, мікрофіші, оптичні диски. Бібліотека має доступ до мережі Інтернет. Фонд бібліотеки комплектується згідно з профілем інституту науковою та технічною літературою. Також представлена ​​література з математики, теоретичної фізики та радіофізики, фізики твердого тіла, плазми, ядерної фізики, радіоелектроніки, радіотехніки, електромагнітних коливань і хвиль, молекулярної біофізики і т.д. Є обмінний фонд.

К а т а л о г и: алфавітний і систематичний – на вітчизняні та зарубіжні книги.

К а р т о т е к и: вітчизняних і зарубіжних журналів, авторефератів, препринтів, картотека зарубіжної періодики на мікроносіях.

З 2005 року ведеться електронний каталог нових надходжень. Бібліотека разом з інститутом пережила роки перетворення і становлення. У структурі бібліотеки є абонемент, читальний зал, міжбібліотечний абонемент, кабінет бібліографічної обробки документів і роботи з електронним каталогом. Бібліотека працює в режимі відкритого доступу.

Персонал бібліотеки:

 Абдурахманова С. І.

(завідуюча бібліотеки)

Буднікова Р. П.

(провідний бібліотекар)

Зінченко О. Е.

(провідний бібліограф)

Полянська Я. В.

(бібліотекар)

Abdurakhmanov Budnikova Zinchenko Polyanskaya

Режим роботи бібліотеки:

пн-пт: 8.30-17.15

перерва: з 12.30 до 13.15 год.

Кожен останній день місяця – санітарний день.

Допомога  користувачу:

– правила запису до бібліотеки

– правила користування для користувачів

– МБА

– електронна доставка документів.