workshop-2Через епідеміологічну ситуацію, очну частину конкурсу перенесено на початок вересня.

Рада молодих вчених (РМВ) ІРЕ ім. О. Я. Усикова НАН України (http://www.ire.kharkov.ua/scientific-counsils/young-scientists/young-scientists-members.html) завдяки спонсорській підтримці наукового співтовариства EPS Young Minds (https://www.facebook.com/KharkivYoungMinds/), проводить конкурс статей молодих вчених.

До участі запрошуються молоді науковці/аспіранти/магістри, яким на момент проведення конкурсу не виповнилось 35 років та тематика робіт яких відповідає напрямам наукової діяльності ІРЕ ім. О.Я.Усикова НАН України:

 • Оптика та фотоніка;
 • Біологічна та медична фізика;
 • Мікрохвильова та терагерцова електроніка;
 • Геологія та дистанційне зондування;
 • Нано- та метаматеріали;
 • Фізика твердого тіла;
 • Радіоспектроскопія;
 • Твердотільна електроніка;
 • Більше напрямків шукайте на сторінці http://www.ire.kharkov.ua/about/research-directions.html.

Один учасник конкурсу може подати одну роботу. Конкурс проводитиметься у два етапи.

На першому етапі до 24 травня 2020 року аплікантам необхідно заповнити форму: https://forms.gle/ywaku35HveJEeGqy6

У форму необхідно завантажити:

 1. Одну конкурсну статтю, прийняту до редакції або надруковану за останні 5 років.
 2. Короткий підсумок статті на 2 сторінки, в якому зазначити основні результати, особистий внесок, новизну, практичну значимість, причину публікації у цьому журналі, тощо, за шаблоном: https://drive.google.com/open?id=1Mxl_309YZT2W9VgFs6BePUXFBqxgpr6O
 3.  Копії тез доповідей (титульна сторінка і основний текст), якщо за результатами статті були зроблені доповіді на конференціях.

Мова матеріалів: українська, англійська, російська.

Роботи проходитимуть double-blind review та будуть оцінені за наступними критеріями: особистий внесок, іmpact-factor журналу, новизна, ясність результатів, загальне враження.

Максимальний бал на цьому етапі 60 балів.

До 17 червня 2020 року буде повідомлено результати першого етапу на e-mail конкурсантам.

Конкурсанти з найкращими результатами будуть запрошені на другий етап – очну зустріч 1-4 вересня 2020 року (точна дата проведення буде зазначена пізніше), де вони зможуть представити свої результати у формі презентації на 10 хвилин і дадуть відповіді на питання РМВ. Голосування за результатами презентацій відбудеться таємно за допомогою бюлетенів, в яких члени РМВ дадуть оцінку виступу за наступними критеріями: чіткість поданої інформації, оригінальність доповіді, відповіді на питання, загальне враження. У разі участі члена РМВ у конкурсі, цей член ради не може брати участь у голосуванні.

Максимальний бал на цьому етапі 40 балів.

У разі отримання кількома учасниками однакової найвищої кількості балів, переможець визначається відкритим обговоренням та голосуванням членів ради.

Переможці і призери конкурсу отримають грошові винагороди і цікаві подарунки!

При виникненні питань пишіть РВМ:

ire.ys.council@gmail.com

https://www.messenger.com/t/KharkivYoungMinds