IREВчений, якщо він дійсно є таким за покликанням, це – особлива людина. Там, де інші бачать непереборні обставини та аргументи, щоб відступити, вчений бачить виклик своєму інтелекту, таку собі «задачку із зірочкою». Для кожної такої задачки є безліч підходів. Наведу лише деякі: вирішити проблему як найдешевше, як найшвидше, як найкреативніше, точнісінько як хтось інший або зовсім іншим шляхом, або ж шукати оптимальне рішення. Навіть така проблема як заміна вибитих шибок у вікнах знаходить відповідну безліч рішень, хоч вхідних параметрів обмаль і вони для всіх однакові: поліетиленова плівка (ненайкращої якості), картон (швидко закінчився), OSB-плити (було дуже мало).

Оновлення від 12.08.2022 Від початку робіт з відновлення Інституту пройшло більше ніж 3 місяці. Зараз вже понад 100 осіб працюють в Інституті. Більшість – в режимі повної зайнятості (вони приходять щодня і беруть участь у відбудові Інституту), хтось – в режимі віддаленої роботи (приходять кілька разів на тиждень), хтось просто не може бути осторонь і долучається до наших справ з відбудови, незважаючи на режим роботи, хтось працює як зазвичай на своєму робочому місці.

Щоденно ми щось робимо для відновлення Інституту і збереження того, що залишилося під загрозою дощів, тощо. Крок за кроком поступово ми віддаляємося від тієї жахливої реальності, яку побачили в травні. Нехай не швидко, але поступово і впевнено.

Нам допомагають коштами наші співробітники, ті, хто колись вчився чи працював в ІРЕ, зовсім незнайомі люди, анонімні донатори, волонтери… Щиросердно дякуємо усім за надану допомогу! Вона для нас вкрай важлива!

Щоденник нашої роботі ілюструє наші досягнення. Намагаємось оновлювати його регулярно. Звісно, не всі учасники подій попадають в кадр, але не це головне. Важливо, що є поступове просування вперед. Ми це розуміємо, відчуваємо і працюємо із завзяттям, енергією та взаємодопомогою.

30.09.2020 Новини станом на 30 вересня

Готуємо і переносимо матеріали для ремонту даху Кріогенного корпусу:

Працюємо на робочих місцях:

23.09.2020 Новини станом на 23 вересня

Найбільш важливі проблеми ремонту (дах Кріогенного корпусу):

Перетворюємо аварійні і постраждалі дерева на матеріал для ремонту (нові крокви):

16.09.2020 Новини станом на 16 вересня

Інститут відвідали кореспонденти журналу «Куншт» Лесь Белей та Валентин Кузан:

Продовжуємо ремонт вікон:

09.09.2020 Новини станом на 9 вересня

Нарада щодо результатів роботи і планів на вересень:

Працюємо на робочих місцях: Продовжуємо ремонт вікон Було: Стало:

31.08.2020 Новини станом на 31 серпня

Завершено ремонт даху головного корпусу:

Працюємо на робочих місцях: Прибираємо бомбосховище, прилеглі приміщення та територію Інституту: Продовжуємо ремонт системи водопостачання:

18.08.2020 Новини станом на 18 серпня

Завершальні кроки з ремонту даху головного корпусу:

Працюємо на робочих місцях: Продовжуємо закривати вікна: З висоти:

12.08.2020 Новини станом на 12 серпня

Завершальні кроки з ремонту даху головного корпусу:

Працюємо на робочих місцях: Прочищаємо колектор: Переносимо документацію і прилади в сухі приміщення: Продовжуємо закривати вікна:

08.08.2020 Новини станом на 8 серпня

Використовуємо будматеріалами:

Новітні тенденції дизайну захищених вікон (нестримний креатив): Зміцнюємо стіни і убезпечуємо приміщення від дощу: Працюємо на робочих місцях: Інші моменти нашого життя:

04.08.2020 Переносимо будматеріали

Отримали на складі:

Переносимо: Підіймаємо на дах: Розробили і впровадили оптимальну технологію підйому: Матеріал доставлено. Робота почалась:

01.08.2020 Відводимо воду в Плауені

Що маємо після кожного дощу:

Що робимо:

28.07.2020 Розбираємо завали в корпусі Експериментального Виробництва

26.07.2020 Ремонт даху головного корпусу

Було:

Працюємо: Маємо результати:

20.07.2020 Захистили перший поверх Плауена

20.07.2020 Прибираємо в корпусі Експериментального Виробництва

20.07.2020 Результат поновлення відсутніх шибок

20.07.2020 Інші фото