У вівторок 21 грудня 2021 р. о 14-00 в дистанційному режимі відбудеться засідання Вченої Ради

IRE NASU запрошує вас на заплановану конференцію: Zoom

https://us02web.zoom.us/j/83756880972?pwd=Rm9uejBsakd2TG5VQmhVNmpaSkU4dz09
Ідентифікатор конференції: 837 5688 0972
Код доступу: 936378

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

ire-scientific-counsil

  1.  Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників Інституту
Інформує:  – Пономаренко С.С.
2.  Наукова доповідь к.ф.-м.н. Бичкова Дмитра Михайловича в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №34.
3.  Наукова доповідь к.ф.-м.н. Брюзгінової Наталії Володимирівни в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №21.

4.  Наукова доповідь к.ф.-м.н. Головащенка Романа Володимировича в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №18.
5.  Наукова доповідь к.т.н., с.н.с. Канцедала Валерія Михайловича в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №31.
6.  Наукова доповідь к.ф.-м.н. Ковшова Юрія Сергійовича в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №16.
7.  Наукова доповідь к.т.н. Матвєєвської Неоніли Анатоліївни в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №22.
8.  Наукова доповідь к.ф.-м.н. Рубана Вадима Петровича в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №15.
9.  Наукова доповідь д.ф.-м.н., с.н.с. Саввіна Юрія Миколайовича в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №22.
10. Наукова доповідь д.ф.-м.н., проф. Чурюмова Геннадія Івановича в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №16.

На засіданні відбудеться заслуховування наукових доповідей претендентів на посади старшого наукового співробітника (за списком).
Після заслуховування доповідей відбудеться таємне голосування членів ради (за допомогою засобів google-forms) та підбиття підсумків конкурсу.