У четвер, 17 грудня 2020 р. о 14-00 в дистанційному режимі відбудеться засідання Вченої Ради

Подключиться к конференции Zoom

https://us05web.zoom.us/j/81374321137?pwd=SExyUGZLcFhlVjZtaWJIYi8xdTFlZz09

Идентификатор конференции: 813 7432 1137

Код доступа: 2U7mC9

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

ire-scientific-counsil

 1. Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників Інституту

Інформує  – уч.секр. Почаніна І.Є.

 1. Наукова доповідь д.ф.-м.н., с.н.с. Кузьмичова І.К. в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача відділу №16.
 2. Наукова доповідь к.ф.-м.н., с.н.с. Кулешова О.М. в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача відділу №16.
 3. Наукова доповідь к.ф.-м.н. Івженко Л.І. в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №18.
 4. Наукова доповідь к.ф.-м.н. Носатюка С.О. в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №23.
 5. Наукова доповідь к.ф.-м.н. Кошового Г.І. в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №35.
 6. Наукова доповідь д.ф.-м.н., проф. Черпака М.Т. в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади головного наукового співробітника відділу №23.
 7. Звіт про результати виконання НДР договірної тематики  «Мікрохвильова провідність пніктидів халькогенідів на основі заліза в надпровідному та нормальному станах» (шифр «Бамбук-1»)

Доповідає  – д.ф.-м.н. М.Т.Черпак

 1. Звіт про результати виконання НДР програмно – конкурсної тематики НАН України «Аналіз і синтез нових радіофізичних пристроїв, штучних матеріалів та метаповерхонь для діапазонів довжин хвиль від міліметрів до мікрометрів строгими методами» (шифр «Ротор»).

Доповідає – к.ф.-м.н. С.О.Стешенко

 1. Інформація про проєкти, які подаються для участі в конкурсі на здобуття грантів НАН України дослідницьким лабораторіям/групам молодих вчених НАН України для проведення досліджень за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки.

Інформують: керівники проєктів.

 1. Різне.