ОГОЛОШЕННЯ

Шановні члени семінарів «Поширення радіохвиль та методи дистанційного зондування» та «Радіотехнічні системи і техніка фізичного експерименту», 03.07.2020 р. комісія з надзвичайних ситуацій Харківської міської ради прийняла рішення щодо заборони проведення масових заходів (більш ніж десять осіб). Тому проведення спільного засідання науково – кваліфікаційних семінарів 15 липня стає неможливим. Провести спільне засідання семінарів в режимі відеоконференції не представляється можливим, тому що у нас нема необхідної апаратури і досвіду проведення таких заходів. З метою запобігання зриву діяльності семінарів є пропозиція провести це засідання в дистанційному режимі.
У порядку денному планувалось заслухати дві доповіді по результатам дисертацій та дві статті. Автори статей вирішили не доповідати свої роботи на засіданні семінару. Тому в порядку денному залишаються дві доповіді:
Попов І. В. «Моніторинг довкілля з використанням випромінювань існуючих радіосистем наземного та космічного базування»
Доповідь за матеріалами дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата фіз.-мат. наук
Науковий керівник: Луценко В. І.
Рецензент: Дзюбенко М. І.

Єгоров В. О. «Методи підвищення метрологічних та експлуатаційних характеристик елементів та систем атомно-емісійного спектрального аналізу»
Доповідь за матеріалами дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата фіз.-мат. наук
Науковий керівник: Луценко В. І.
Рецензент: Ківва Ф. В.

Планується наступний режим роботи семінарів:

Доповідачі та рецензенти до 13 липня підготують презентації своїх доповідей і передадуть їх секретарям семінарів, які розішлють їх всім членам семінарів. Члени семінарів письмово сформулюють запитання до доповідачів і надішлють їх секретарям семінарів до 14 липня включно. Доповідачі отримують питання у секретарів семінарів і письмово зроблять відповіді на питання, які секретарі семінарів розішлють усім членам семінарів до 15 липня включно. Члени семінарів будуть мати змогу до 16 липня включно надіслати свої тексти виступів щодо доповідей секретарям семінарів, які будуть поширені серед всіх членів семінарів. 17 липня всі члени семінарів надішлють секретарям семінарів своє рішення щодо доповідей – за чи проти . Не надіслане голосування буде вважатися на користь доповідача. Офіційною датою спільного засідання семінарів буде вважатися 15 липня 2020 року. Таким чином ми зможемо провести семінари і не дати короновірусу зірвати нашу роботу.

З повагою, голови семінарів «Поширення радіохвиль та методи дистанційного зондування» та «Радіотехнічні системи і техніка фізичного експерименту» Логвінов Ю.Ф. та Могила А.А.

Print Friendly