У четвер, 12 грудня 2019 р. о 14-00 у залі засідань відбудеться засідання Вченої Ради
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

ire-scientific-counsil1. Наукова доповідь к.ф.-м.н. с.н.с. Кулешова О.М. в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача відділу №16.
2. Наукова доповідь к.ф.-м.н. с.н.с. Ільєнка К.В. в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача відділу №16.
3. Наукова доповідь д.ф.-м.н., с.н.с. Іванченка І.В. в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади провідного наукового співробітника відділу №18.

4. Наукова доповідь к.ф.-м.н. Вакули А.С в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №21.
5. Наукова доповідь к.ф.-м.н. Натарова М.П. в зв’язку з участю в кон-курсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробі-тника відділу №21.
6. Наукова доповідь к.ф.-м.н. Харченко Г.О. в зв’язку з участю в кон-курсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробі-тника відділу №23.
7. Наукова доповідь к.ф.-м.н. доц. Апостолова С.С. в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача відділу №24.
8. Наукова доповідь к.ф.-.м.н. Букіна О.В. в зв’язку з участю в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу №35.
9. Затвердження складу конкурсної комісії.
10. Звіти за етапами НДР державної, програмно – конкурсної тематики НАН України та договірної тематики.
Доповідають керівники НДР.
11. Різне.