У вівторок, 8 грудня 2020 р. о 14-00 в дистанційному режимі відбудеться засідання Вченої Ради

Подключиться к конференции Zoom

 https://us04web.zoom.us/j/7069947360?pwd=K1c3MmEzK3YvTC9yVnFhQkY3Z2wrUT09

 Идентификатор конференции: 706 994 7360

 Код доступа: 8yRs6F

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

ire-scientific-counsil

  1. Звіт про результати виконання у 2020 р. НДР державної тематики «Електромагнітне моделювання мікро та нано лазерів з резонансними графеновими елементами, на порозі стаціонарного випромінювання» (шифр «Соната»).

Доповідає – к.т.н. С. В. Духопельников

  1. Звіт про результати виконання НДР програмно – конкурсної тематики НАН України «Керування спектром за допомогою планарного метаматеріалу з періодично неоднорідним субстратом» (шифр «Субстрат»).

Доповідає – к.ф.-м.н. Л. І. Івженко

  1. Звіт про результати виконання у 2020 р. НДР програмно – конкурсної тематики НАН України «Електродинамічні властивості гетероструктур та фотонних кристалів, що включають до себе гіротропні середовища, метаматеріали та шаруваті надпровідники» (шифр «Структура-2»).

Доповідає  – чл.-кор. НАН України В. О. Ямпольський

  1. Звіт про результати виконання у 2020 р. НДР програмно – конкурсної тематики НАН України «Компактний генераторний магнетрон міліметрового діапазону для малогабаритних радіолокаційних систем» (шифр «ІРЕ-2020/2»).

Доповідає  – к.ф.-м.н. К. В. Ільєнко

  1. Звіт про результати виконання НДР договірної  «Терагерцеві метаповерхні та антенні грати на основі графену» (шифр «Вілен»).

Доповідає  – д.ф.-м.н. О. Й. Носич

  1. Звіт про результати виконання НДР договірної «Мікрохвильові діоди нової конструкції для виявлення спрямованого електромагнітного випромінювання» (шифр «Агат»).

Доповідає – к.ф.-м.н. В. М. Деркач

  1. Різне.