Певно Ви помітили, що ми перестали збирати батарейки у Інституті. З чим це пов’язано? Організація «Батарейки, здавайтеся!» (http://batareiky.in.ua/), під егідою якої ми починали збір, мала договір із Львівським заводом «Аргентум», проте у 2013 році вони припинили переробляти батарейки через відсутність фінансування. З того часу «Батарейки, здавайтеся!» (http://batareiky.in.ua/) знайшли партнерів у Румунії, але тепер приймають батарейки лише за гроші. Завдяки Kharkiv Young Minds Section (https://www.epsyoungminds.org/) нещодавно ми відправили на переробку 50 кг батарейок, але, на жаль, ми не маємо коштів це робити регулярно.

Що ж тепер робити? Немає впевненості, що точка у найближчому супермаркеті відправляє батарейки на переробку, а не тримає на складі до кращих часів. Ми поцікавилися у волонтерів «Батарейки, здавайтеся!» (http://batareiky.in.ua/), куди точно безпечно здавати батарейки у Харкові, і отримали наступний список: Епіцентр, Нова Лінія, WOG (з грудня 2020), Jysk (з лютого 2020). Ці точки приймають до 20 батарейок з людини.
Також, ми домовились з організацією “Kharkiv Zero Waste” про лекцію у ZOOM 19:00, 20 листопада 2020 року. Запис зустрічі можна знайти за посиланням: https://youtu.be/oz2gW2mgagI

Print Friendly